SİYAH DOLGULU LASTİKLER

Kinesis Standart Line

Tüm düzenli çalışma koşullarına uygun

Beklentilerden daha iyi performans gösteren 3 aşamalı dolgu lastik. Kanıtlanmış blok tırmanış profili ve özel olarak formule edilmiş yumuşak orta göbeği sayesinde yumuşak bir sürüş sağlayarak sürücü yorgunluğunu azaltır. Kinesis lastikleri ısı birikimini azaltır ve düşük dönme direnci sayesinde enerji tasarrufu sağlar.

Kinesis Standart Serisi seni ikna edecek...

Doğal kauçuk bileşimi, zeminle geniş temas alanı ile sağladıkları;

Artan esneklik ve yüksek gerilme direnci

Daha düşük yuvarlanma direnci

Azalan ısı birikimi

Artan güvenilirlik ve güvenlik

Yan darbelere karşı daha iyi koruma

Daha iyi taşıma ve fonksiyonel tasarım ile Kinesis standart line, düzenli malzeme taşıma uygulamaları için elektrikli ve içten yanmalı motorlu forkliftler için üretilmiştir. İz bırakmaz, pürüzsüz ve klips tipi özellikleri ile tüm ebatlarda mevcuttur. Kinesis standart line lastikleri, emniyetli lastik ve jant eşleşmesi için topuk demeti telleri ile güçlendirilmiştir.

Kullanım Alanları

Dolgu lastikler, hasarlanma ya da patlama dolayısıyla lastiğin servis dışı kalmasından ötürü yaşanacak kayıpların kullanıcıya ciddi maliyet teşkil ettiği servislerde özellikle tercih edilmektedir. Dolgu lastikler özellikle lojistik araçları olan forkliftler, havalimanı bagaj taşıma araçları, havalimanı yolcu körükleri ile ekskavatörler için geliştirilmiştir. Dolgu lastikler iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Forkliftler
Ekskavatörler
Havalimanı Bagaj Taşıma Araçları
Havalimanı Yolcu Körükleri

Kullanım Alanları

Sırt Karışımı

Sırt bölgesi aşınmaya ve kesilmeye karşı dirençlidir.

Merkez Karışımı

Bu bölgenin temel özellikleri:

  • Titreşimleri sönümleme
  • Esneklik
  • Darbe dayanımı
  • Düşük yuvarlanma direnci
  • Düşük ısı üretimi

Taban Karışımı

Lastiğin taban bölgesi sert bir karışımdan yapılmıştır. Topuk tellerinin de entegre edildiği bu bölge, lastiğin janta sıkı bir şekilde oturmasını sağlar.

Topuk Telleri

Lastiğin tabanında yer alan topuk telleri, kullanım süresi boyunca lastiğin janta mükemmel bir uyumla oturarak çalışmasına olanak sağlar.

;
Yükleniyor